heater pro x ביקורת: נא לא לקנות Heater Pro X בישראל עד שתקראו את זה

Heater Pro X ביקורת

מה זה Heater Pro X?

בבתים ודירות רבים עדיין יש רדיאטורים ישנים וצורכים מקום, שגם הם כרוכים בעלויות גבוהות, וכן לוקח הרבה זמן להתחמם ולהוציא חום. בימי קדם, אנשים התחממו בעץ או בפחם, אחר כך הגיעו הרדיאטורים הגדולים ועד היום שום דבר לא השתנה. אבל כל החברה השתנתה, אז משהו היה צריך להשתנות גם בתחום החימום.

כי בטווח הארוך, העלות הגבוהה של החשמל אינה ברת קיימא עבור הרדיאטורים העצומים הללו, שאולי אפילו לא מתאימים לדירה הקטנה שלכם? או שלעתים קרובות לא קר לך בכלל ואתה צריך רק לעתים רחוקות את התנור, אבל הוא עומד מסביב גדול ומגושם? ישנן סיבות רבות כדי להתמודד עם שינוי החימום, כך כבר חברה שבדית חדשה צעירה השיקה תנור מיוחד מאוד: הרדיאטור מיני X Pro המחמם .

מחמם המאוורר הקטן הזה פשוט מתחבר לשקע שלך והיא מתחממת כמו רדיאטור גדול. אבל הוא צורך פחות חשמל וניתן לשאת אותו מחדר לחדר ולהשתמש בו בכל מקום בבית.

למידע נוסף ומחיר מוזל, בקרו באתר הרשמי כאן!

מהן תכונות האיכות של Heater Pro X?

מה שמייחד את תנור החימום המיני הזה מבית Heater Pro X הוא שהוא מיועד לצרכן הממוצע, כך שכל אחד יכול להרשות לעצמו דוד הגון בעלות נמוכה, אשר בתורו דורש עלות קטנה בחשמל עצמו.

מחמם מיני Heater Pro X נעשה עבור שבדיה ובשבדיה על ידי המהנדס השבדי אוסקר קרלסון, שבמדינתו יש חורף ארוך עם טמפרטורות נמוכות ובעיקר אנשים בכפר עדיין גרים בבתי עץ ישנים.

את מחמם המאוורר הקטן מבית Heater Pro X ניתן לכוון על ידי טיימר כך שיתחיל לחמם את החדר כבר לפני שאתם קמים בבוקר, מבלי שתצטרכו לקום ולהדליק. כשתכנסו לשירותים בבוקר, זה כבר יהיה חם. כך שלא תצטרכו לעמוד זמן מה בחדר האמבטיה הקר ולחכות עד שיהיה חם מספיק כדי להתכונן לקראת היום.

בנוסף, מחמם המאוורר נכבה לחלוטין אם אי פעם יתחמם יתר על המידה מסיבה לא ידועה. בקר באתר הרשמי כאן כדי למצוא מחיר מוזל!

Heater Pro X דירוג והמלצה

במבט ראשון, זה נראה מאוד מעניין פשוט לתלות את תנור החימום שלך – גדול ודי מגושם – על שקע בקיר והחדר שלך יתחמם. ואם זה נהיה עצבני מדי עבורך כשאתה מסתובב בבית קפה או בעבודה, אתה יכול פשוט לחבר את המחמם המיני הזה לשקע בקיר והוא יתחמם. או מקומות כמו עליית הגג או המוסך או המרתף שלך, שבהם חורף נצחי, יחוממו על ידי המאוורר הקטן הזה. יש לא מעט שימושים ובמיוחד אנשים שנוהגים לגור בדירות קטנות או רוצים ספציפית לחיות מינימליסטי (ולגור בבתים זעירים) ייהנו ממחמם המאוורר הקטן הזה, שצורך הרבה פחות חשמל ולכן עולה הרבה פחות חשמל מזה שלו. קודמים גדולים יותר.

האם הבטחת היצרן עומדת בהבטחתה טרם נבדקה בעצמה.

לחץ כאן כדי לקנות Heater Pro X מהאתר הרשמי בהנחה מסיבית של 50%

מידע על מחמם מיני

מחמם מיני הוא צורה קטנה יותר של רדיאטור גדול רגיל, אבל כזה שמתחבר לשקע חשמל כדי להפעיל ולהפעיל אותו. תנורים כאלה הם בדרך כלל בגודל של סמארטפון. יש שני פיני מגע בגב המיני מחמם כדי לחבר אותו לשקע חשמל.

רדיאטורים כאלה פותחו כדי לספק אפשרות זולה יותר לחימום עבור חדרים קטנים יותר. במיוחד עבור אנשים בעלי הכנסה נמוכה או מינימליסטיים, צורה זו של רדיאטורים מציעה יתרונות גדולים. לרוב, מחמם מיני מציע טיימר או תכונות אחרות שאין לרדיאטור גדול.

Heater Pro X ביקורות

בתנאי שהמאווררים הקטנים האלה באמת יעמדו במה שהם מבטיחים, רכישת רדיאטור כזה היא די מומלצת. חדרים קטנים במיוחד ניתן לחמם בצורה זו בזול ואפילו לאנשים בעלי הכנסה נמוכה יש הזדמנות לבלות את ימי החורף שלהם בצורה מספקת ובחמים. אין חשבונות חשמל גדולים או תשלומים נוספים ובכך מקלים על הנפש. בסך הכל, נראה כי Heater Pro X הוא דרך טובה לחמם את הבית, הדירה או המרתף בצורה חסכונית ובת קיימא.

משתמש אחד במחמם המיני הזה מספר כיצד הוא אוהב לבלות בסופי שבוע בעבודות יד במוסך או לפעמים במרתף או בעליית הגג שלו. במיוחד בחורף, הטמפרטורות שם קרות מאוד והוא צריך ללבוש בגדים חמים. תלוי בכמות הבגדים שהוא לובש אז, עבודת היד הופכת לקשה פי כמה. הוא מרגיש מאוד מקופס ומכווץ. הוא היה צריך לשנות משהו ומצא במהירות את דוד המיני Heater Pro X. זמן קצר לאחר מסירתו, הוא ניסה אותו במרתף והופתע עד כמה התנור הזה עובד. הוא כבר הדליק אותו בטיימר מראש, אז היה נעים וחמים כשהגיע למרתף. לא חם מדי, אבל חם מספיק כדי שלא היה צריך מספר שכבות של בגדים. כך הוא יכול היה לעשות מלאכה מבלי להגביל את בגדיו ולקפוא.

משתמשת ב-Heater Pro X מדווחת על איך היא תפסה פעם מלון במהלך חופשת החורף האחרונה שלה, שחדרי המלון שלו כמעט לא היו מחוממים וקרים מדי. היא כבר קפאה כשנכנסה לחדר שהוזמן. למרבה המזל, היא נקטה באמצעי הזהירות של אריזת ה- Heater Pro X שלה וחיברה את המחמם המיני. עד מהרה החדר שלה היה נחמד וחם והיא הייתה אסירת תודה על כך שקיימת המצאה כל כך נהדרת לעזור לעצמה במקרה חירום. בתנאי שיש שקע חשמל בקרבת מקום. היא עצמה התלהבה יותר מה-Heater Pro X והיתה קונה את מחמם המאוורר הקטן שוב ושוב.

משתמש אחר מתאר כיצד היא תמיד נאלצה להיאבק ברגליים קרות ובאצבעות קרות במקום העבודה שלה ובקושי הצליחה להקליד כמו שצריך במקלדת שלה. הבוס שלה רק סיפק חימום מאולתר כדי לחסוך בעלויות. אז אחרי זמן מה, כל הקולגות שלה ישבו בקור. כעת היא הייתה מאוד אסירת תודה ושמחה על כך שהזמנים האלה הסתיימו בזכות Heater Pro X ושלא הייתה צריכה לקפוא יותר במקום עבודתה. כעת היא חיברה תמיד את מאוורר המחמם המיני לשקע ובקרוב חלל העבודה שלה יתחמם יפה. כשהבוס או הקולגות שלה היו נכנסים, הם היו כל הזמן רוצים לדעת איך היא הצליחה למנוע מהחדר שלה להתקרר. הבוס שלה היה מודאג מהעלות והופתע לגלות שיש תנורי חימום שצרכו מעט חשמל ולכן עלותם מועטה להפעלה.

משתמש אחר מספר איך הוא נתן את מחמם המאוורר הקטן הזה לאמו בת ה-90, שהיתה קרה כל הזמן ולא יכלה להרשות לעצמה את הרדיאטור הגדול שלה בטווח הארוך. אז הוא נאלץ למצוא במהירות תחליף לרדיאטור הגדול כדי שאמו לא תצטרך לשבת בקור ולחלוה. אז הוא מצא את מחמם המאוורר הקטן הזה והפעיל אותו במקום האהוב על אמו – הכורסה שלה בסלון. עד מהרה זרחה חמימות נעימה מהמכשיר הקטן ואמו התרגשה. כעת היא לוקחת אותו לכל חדר בדירה שבו היא שוהה זמן רב יותר כדי שיהיה נעים וחמים ממש שם. כעת יש לה מספר יחידות כך שתוכל גם לחמם מראש את כל שאר החדרים באמצעות הטיימר, למשל חדר השינה בערב לשנת לילה חמימה.

למה אני צריך את דוד החימום הזה?

דוד המיני Heater Pro X מיוצר במיוחד עבור הצרכן הממוצע שלא מרוויח יותר מדי ועדיין יכול לחמם את ביתו ביעילות ובזול כמו גם בר קיימא. יותר ויותר מינימליזם נכנס לאופנה בימים אלה, יותר אנשים עוברים ל”חיים אלטרנטיביים”, בתי זעירים, אתרי קמפינג או יער. הם “יוצאים החוצה” ורוצים לחיות חיים פשוטים וזולים, להחזיק מעט, לצרוך מעט.

אנשים כאלה נהנים במיוחד ממחממי המאווררים של Heater Pro X. אבל גם אנשים שלא צריכים לחמם חדרים ענקיים כי הם בדרך כלל גרים בדירה קטנה או אנשים שרוצים לחמם את חדרי הקירור שלהם כמו עליית גג, מוסך או מרתף.

כמו כן, אנשים שאוהבים להיות נעים ולא רוצים לקום בחורף הקר, לאחר שיצאו מהמיטה החמימה, קפואים הולכים לשירותים, שם מחכה להם חדר קר לא פחות. באמצעות הטיימר המשולב, חדר האמבטיה של מחמם המאוורר Heater Pro X מחומם מראש ובכך ממשיך לספק חמימות נעימה לאחר הקימה.

לחץ כאן כדי לקנות Heater Pro X מהאתר הרשמי בהנחה מסיבית של 50%

שאלות נפוצות ידועות לגבי מוצר זה

ש: האם מכשיר קטן לחימום חדרים לא צורך הרבה יותר חשמל ממכשירים גדולים?

ת: זה תלוי במכשיר. מחמם המאוורר Heater Pro X נועד להשתמש במעט כוח ואנרגיה, ולו רק בגלל שהוא אוגר את החום שלו בפנים. הוא לא צריך להשתמש באנרגיה רבה כדי לחמם את עצמו בכל פעם כדי להעביר חום לחדר, שעלול לעלות הרבה חשמל. הוא עשוי גם להתאים פחות לחדרים גדולים יותר מאשר לחדרים קטנים יותר, במיוחד כאלו שכבר ממילא קר מאוד כמו מרתפים או מוסכים או חדר האמבטיה.

ש: האם אני באמת יכול לחבר מחממי מאוורר Heater Pro X לכל מקום שאליו אני הולך?

ת: בדרך כלל כן. עם זאת, אם אתה רוצה לחבר את המכשיר הקטן בעבודה או בבית מלון, תחילה עליך לשאול את הבוס שלך או את בעל המלון אם זה בסדר, במיוחד אם הם מודאגים לגבי הכספים. אבל באופן כללי, אתה באמת יכול לחבר מחמם מאוורר Heater Pro X בכל מקום שיש שקע חשמל ולחמם אותו.

ש: האם אני צריך סמארטפון עבור מחמם המאוורר Heater Pro X או שההתקנה בדרך כלל מחוברת ל-WLAN?

ת: בשביל מחמם המאוורר הקטן הזה מבית Heater Pro X לא צריך סמארטפון ואין Wi-Fi. טיימר זמין ואין צורך בהתקנה. את מחמם המאוורר המיני מבית Heater Pro X צריך רק לחבר לשקע חשמל, ואז להפעיל אותו בלחצן “Power” והוא יכול להתחיל להתחמם לאחר הזנת הטמפרטורה הרצויה.

ש: האם ניתן לחמם חדרים גדולים גם עם Heater Pro X?

ת: בדרך כלל, לחדרים קטנים יותר יש אפשרות להתחמם עם הרדיאטור הקטן הזה. בהתאם לגודל החדר, ניתן להתקין מספר רדיאטורים קטנים ובכך לחמם ביעילות את החדר הגדול (אפשר אולם כינוס, אולם).

איפה אני יכול לקנות Heater Pro X?

אתה יכול לקנות מיני רדיאטורים Heater Pro X רק באתר הרשמי של היצרן. שם תוכלו לקבל הנחה בודדת של עד 50% וכן הנחות כמות ברכישת מספר רדיאטורים ומשלוח חינם עד הבית.

עבור משלוחים לאירופה, זמן האספקה ​​יכול לקחת עד 21 יום לכל היותר.

למרבה הצער, התשלום יכול להתבצע רק באמצעות כרטיס אשראי. בקר באתר הרשמי כאן כדי למצוא מחיר מוזל!

Heater Pro X עובדות טכניות

הפרטים הטכניים הבאים יעזרו לכם ברכישה אפשרית של דוד מיני Heater Pro X:

  • טכנולוגיית Instaheat(TM) מעניקה לכם חימום מהיר של עד 250 רגל מרובע (שווה ערך לכ-23 מ”ר) כדי לחסוך בחשמל ולכן בכסף.
  • טכנולוגיית Instaheat(TM) פירושה שהאלמנט הקרמי מספק חום של עד 30 אחוז יותר, כך שבפעם הבאה שתפעיל אותו, הוא לא צריך להתחמם קודם, אבל הוא עדיין חם ומוכן לשימוש. זה חוסך באנרגיה.
  • הטיימר הניתן לתכנות 12 שעות מספק חימום מוקדם של החדר, כך שתוכל להיכנס לחדר שכבר חם.
  • ללא כבלים, חיבור קל לשקע חשמל, עיצוב חוסך מקום, ללא התקנה מסובכת, ללא המתנה ארוכה לחימום המכשיר.
  • החימום פועל בשקט ובקושי נשמע, בניגוד לרדיאטורים המזמזמים הגדולים והחזקים.
  • Heater Pro X הוא בערך בגודל של סמארטפון.
מי הספק של המוצר?

ניתן למצוא את המידע הבא באתר הרשמי של הספק:

ECOMM MOVADGENCY SL

דף הבית: https://myoffertoday.org/Heater-Pro-X-Israel

כתובת דואר אלקטרוני : support@ecomerzpro.com

לחץ כאן כדי לקנות Heater Pro X מהאתר הרשמי בהנחה מסיבית של 50%